Home

Jednoduchý mixážní pult

Heureka.cz vám poradí, jak vybírat Mixážní pulty. Vybírejte si Mixážní pulty podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece Jednoduchý mixážní pult Při domácích diskotékách se může velice hodit tento jednoduchý mixážní pult s možností plynule přecházet z jednoho zdroje zvuku na druhý a nebo je mixovat ve zvoleném poměru (potenciometrem P1), tzv. crossfader digitální mixážní pulty - nejmodernější, možnost dálkového ovládání, zajímavé efekty. Pulty doporučujeme vybírat vždy podle nejpoužívanějších funkcí. Hrajete-li jednou za čas v klubu pro několik osob, s největší pravděpodobností neupotřebíte model určený k ozvučení mohutných festivalových koncertů Mixážní pult do racku Mixážní pult, jež je řešen jako zařízení 1U do racku. Oplývá Širokou škálou praktických funkcí pro plošné ozvučení. Jmenujme např. subsonic filtry, fantomové napájení, gong, priority, vstup..

Mixážní pulty - Heureka

V profesionálním zpracování zvuku je mixážní pult nebo mix pult, užíván k různým účelům z čehož většinou vyplývají jejich názvy, například ozvučovací mixážní pult, digitální mixážní pult, mixážní pulty vhodné do 19 racku, studio mix pult a výkonový mixpult. Mix pult je zařízení, které dva nebo více zvukových signálů, směsuje (mixuje) dohromady. Pokud však teprve začínáte, doporučujeme jednoduchý mixážní pult pro začátečníky se 2 kanály. DJ technika může zabírat mnoho místa - zvolte proto mini mixážní pult, pokud nemáte dostatek prostoru. Ten se vejde na každý DJ stůl, ale nabídne pouze základní funkce. Vyberte si ten správný DJ pult dle hudebního žánr Jednoduchý mixážní pult. 05.03.2012 18:47. Toto schéma jsem našel, když jsem hledal nějaké to jednodušší zapojení mixáku. Nejdříve to vypadalo slibně - je to celkem jednoduché schéma a asi by neměl být problém toto zařízení zhotovit. Problém by se ale mohl naskytnout pokud bychom toto zařízení chtěli spustit a.

Jednoduchý mixážní pult - DANYK

Pokud hledáte jednoduchý mixážní pult pro vaši ozvučovací soupravu do nějakého podniku nebo do zkušebny, vystačíte si s mixpultem do 10 kanálů. Ten vám umožní zapojit hudební nástroje, mikrofony, externí zdroj zvuku a podobně mixážní pult Omnitronic Pro-Mixer PM-524 Kvalitní a dobře vybavený mixážní pult Omnitronic Pro-Mixer PM-524. Použitý na dvou disco akcích (byl spíše jen záložní) plně funkční, perfektní stav. Tříkanálový stereo mix s dalším kanálem pro mikrofon, jednoduchý a spolehlivý, výborný zvuk, Crossfader,.

Test 10 nejlepších mixážních pultů 2021 Recenze & Jak

 1. Dnes Vám přináším návod na jednoduchý mixážní pult neboli směšovací zařízení bez obvodu korekcí sloužící ve složitější podobě především v Djské praxi. Mixážní pult je zařízení, které slouží ke směšování vstupů ( elektrických signálů o různých hodnotách - mikrofon, přenoska gramofonu, rádio, CD.
 2. Jednoduchý mixážní pult; Předzesilovač pro kytaru II; Aktivní mikrofon; Zesilovač 2x2W; Směšovač; Směšovač s tranzistorem FET; Sluchákový zesilovač II; Tří pásmový ekvalizér; Sluchátkový zesilovač; Zesilovač 325mW; Zesilovač 50W; Zesilovač 0,45W; Zesilovač s mikrofonem; Předzesilovač ke kytaře; Aktivní korekce.
 3. Malý mixážní pult pro menší hudební soubory. Obsahuje efektový procesor a jednu AUX linku přepínatelnou pre/post. 6 mikrofonních vstupů, 2 stereo linky a 1 nekorigovaná stereolinka. Jednoduchý 12ti kanálový digitální mix ovládaný tabletem, smartphonem nebo počítačem..
 4. Jednoduchý mixážní pult K počítači: Dálkové ovládání počítače libovolným dálkovým ovladačem IrDA infraport k PC s TFDU4100 (připojený k zákl. desce) Jednoduchý joystick / gamepad pro PC Nelegální (není návodem): Odposlech telefonní linky Pro domácí kutily
 5. Jednoduchý a cenově dostupný stolní 4 kanálový hudební mixážní pult. Všechny vstupní kanály mají vlastní 3 pásmové korekce. První dva kanály mají kombinovaný mono mikrofonní..
Hercules mixážní pult DJControl Starlight - Profi-DJ

Analogový mixážní pult je zařízení, se kterým můžete spojit několik audio zařízení dohromady, třeba několik bezdrátových mikrofonu s klávesami.Většinou jako první kritérium, které při nákupu potřebujete vědět, je kolik zařízení budete do mix pultu chtít zapojit jestli, chcete třeba zapojit 4 mikrofony, měli byste se dívat po pultu, který má 4 mikrofonní. Jednoduchý mixážní pult První nejjednodušší mix je tak jednoduchý, že jej není třeba ani napájet. Je postaven z pasivních součástek, to znamená, že na něm může vznikanout určitý napěťový úbytek, který by mohl znemožňovat zapojení mikrofonů přes pult Tento 4kanálový kompaktní mini mixážní pult je jednoduchý, ale vysoce kvalitní. Produkt kombinuje technické vlastnosti s atraktivním designem. Mezi tyto funkce patří MP3 přehrávač, 8 zvukových efektů, funkce Cue, crossfader atd. K dispozici je také možnost připojení dvou zvukových zdrojů na linkové úrovni a gramofon. Parametry výrobku: - Integrovaný MP3 přehrávač.

Mixpulty muzikant.cz Esho

 1. Mixážní pult Omnitronic Pro-Mixer PM-524 Kvalitní a dobře vybavený mixážní pult Omnitronic Pro-Mixer PM-524. Použitý na dvou disco akcích (byl spíše jen záložní) plně funkční, perfektní stav. Tříkanálový stereo mix s dalším kanálem pro mikrofon, jednoduchý a spolehlivý, výborný zvuk, Crossfader,.
 2. Svými rozměry malé mixážní pulty zpravidla hodící se do malých barů, klubů a pro začínající DJe. Základním znamením jsou 2 fadery + maximálně 1 kanál na mikrofon.Mezi špičky v této kategorii patří výrobky značek Pioneer, Allen&Heath nebo Rane, které vynikají svým zpracováním, zvukovou kvalitou a jednoduchostí použití
 3. DJ mixážní pult může být plně analogový, což znamená, že pracuje pouze s analogovým signálem. V případě, že chcete používat DVS, je nutné mix propojit se zvukovou kartou nebo pořídit mixpult s již integrovanou zvukovou kartou
 4. Jednoduchý mixážní pult - zdroj: Arádio - Praktická elektronika 6/00 str.9: J 58 a060010: 312,00: Jednoduchý mixážní pult - deska: Arádio - Praktická elektronika 6/00 str.10: J 59 a060013: 36,00: FM vysílač: Arádio - Praktická elektronika 6/00 str.13: J 60 a060014: 15,00: FM vysílač - měnič: Arádio - Praktická elektronika.
 5. Racková nebo stolní zvuková karta je nejčastějším zařízením, s jehož pomocí se pořizují nahrávky do počítače. Je to ovšem zařízení víceméně jednoúčelové. Některé karty se sice dají použít režimu stand alone, tedy nepřipojené k počítači jako jednoduchý mixážní pult vybavený předzesilovači, ale neviděl jsem moc lidí, kteří by je tímto způsobem.
 6. Jednoduchý mixážní pult 05.03.2012 18:47. Toto schéma jsem našel, když jsem hledal nějaké to jednodušší zapojení mixáku. Nejdříve to vypadalo slibně - je to celkem jednoduché schéma a asi by neměl být problém toto zařízení zhotovit. Problém by se ale mohl naskytnout pokud bychom toto zařízení chtěli spustit a.
 7. Jednoduchý a cenově dostupný hudební mixážní pult. 6x kombinovaný mikrofonní/linkový vstup (XLR/Jack), 2x stereofonní vstup (RCA/Jack). Zabudovaný MP3 přehrávač (USB port), Bluetooth přijímač signálu.

Mixážní Pulty VšeProZvuk

Jednoduchý mixážní pult s RGB efekty. Hercules DJ Control Starlight obsahuje všechny ovládací prvky, které potřebujete ke kvalitnímu mixování. Předtím než hudbu pustíte do reproduktorů, můžete si ji v klidu přehrát ve sluchátkách, máte veškerou kontrolu. Publikum oslníte i díky RGB stroboskopickému efektu, kterým je. Jednoduchý mixážní pult s RGB efektyHercules DJ Control Starlight obsahuje všechny ovládací prvky, které potřebujete ke kvalitnímu mixování. Předtím než hudbu pustíte do reproduktorů, můžete si ji v klidu přehrát ve sluchátkách, máte veškerou kontrolu. Publikum oslníte i díky RGB stroboskopickému efektu, kterým je.

DJ pulty DJ mixpulty Alza

Jednoduchý mixážní pult :: Elektronická zapojen

DJ mixážní pult - Vstupy: 2 Phono, 2 Line a 1 Mic - Fader Q Start ( přímý přechod do... 2.530,-Kč Vložit: Behringer DX 626. Behringer DX 626 je jednoduchý a velmi účelný DJ mixážní pult od světově proslulého.. Jednoduchý ale zábavný mixážní pultík pro Váš iPad Velmi zábavná aplikace pro Váš iPad. Pokud chcete vytvořit jednoduchý mixážní systém je tato aplikace správnou volbou. Lze jednoduše přehazovat mezi aktivními deskami. Snižovat nebo sjednocovat BPM. Ovládat Výšky a nebo pohybem po desce scratchovat. Lze i vizuálně uložit polohu stopy a kdykoliv se vrátit zpět Perfektní mixování na mobilu. edjing je mixážní aplikací, která promění každý smartphone či tablet na mixážní pult a vy si tak můžete vytvářet svou vlastní hudbu.Aplikace pracuje se službami jako Deezer či SoundCloud, ale také s jinými knihovnami s hudbou.Jak sami zjistíte, edjing má jednoduchý design (dva mixážní pulty), ale zároveň nabízí řadu funkcí. Některé aktivní sestavy mohou mít integrován i jednoduchý mixážní pult pro smíchání několika signálů (mikrofon, nástroj, hudební podklad). O zvuk a dynamiku profesionálních aktivních boxů se většinou stará procesor , který optimalizuje úroveň, barvu a výkon tak, abyste dosáhli co nejlepších výsledků

Mixpulty a příslušenství. Dj mixážní pulty slouží ke smíchání a úpravě vstupního signálu z přehrávačů nebo gramofonů.Dělí se především dle toho, kolik kanálů jsou schopné najednou smíchat, tedy 2 až 4 kanály, vemi malé procento mixů pracuje s více než 4-mi kanály Samozřejmostí je jednoduchý mixážní pult včetně nastavení prostorového zvuku. Nechybí ani knihovna zvukových efektů a hudebních podkresů v délce několika minut. Textové vrstvy. Práce s textem je poměrně pokročilá. S textovými vrstvami všemožných titulků můžete dělat prakticky cokoliv počínaje typografií a. Audio mixážní pult | Kategorie: Diplomové, bakalářské práce | Tento dokument chci! Hlavním obsahem této diplomové práce je návrh audio mixážního pultu a simulace jednotlivých částí v programu OrCAD. Brno: FEKT VUT Brně, 2002. 212 s. 55, no. techniky. [17] KRAUS, Jednoduchý mixážní pult EASYMIX 12/2., AXMAN. Digitální mixážní pult Pioneer DJM-900NXS2-W je vlajkovou lodí mezi mixážními pulty této firmy. Nabízí rozlišení 64-bit/96 kHz, vyladěné ekvalizační a průběžné křivky i pokročilé ovládání efektů pro e..

Jak vybrat mixážní pult - Kytar

Jednoduchý mixážní pult EasyMix 12/2 - mikrof.vst. Amaterské rádio A 7/06 str.35: PP575 cínovaná * 92,00: Jednoduchý mixážní pult EasyMix 12/2 - efekt.modul: Amaterské rádio A 7/06 str.36: PP576: 20,00: Indikátor výkonu pro reprosoustavy: Amaterské rádio A 8/06 str.2: PP578: 28,00: Laserový komunikátor - vysíla BEHRINGER Xenyx 502 Se skoro jedním miliónem prodaných kusů UB řada mixpultů se stává standardem pro hudebníky z celého světa. Naše nové mixpulty Xenyx Vás pozvednou na vyšší úroveň. Xenyx 502 má 5 vstupů a jeden hlavní mix, sterofonní CD/tape a oddělený sluchátkový výstup. Přídavný, volitelný CD/tape vstup byl doplněn pro doplnění možného propojení Na Vaši akci nabízíme levný pronájem ozvučení RCF nebo dB DVX, mikrofony na zpěv či mluvené slovo, jednoduchý mixážní pult s návodem, osvětlení tanečního parketu a cokoliv bude potřeba. Užijte si oslavu bez starostí, rádi se vším pomůžeme. Příklad kalkulace - Půjčovna ozvučení, pronájem aparatur Prosím o linky na jednoduchý mixážní pult spřažený s vhodnou zvukovkou (int / ext) a jednoduchý SW pro první pokusy s nahráváním pomocí PC. (Dva mikrofony, dva kytarové snímače Tříkanálový mixážní pult Power Dynamics PDM-D301BT je zcela výjimečný, neboť žádný jiný mixážní pult v takové velikosti nenabízí tolik funkcionalit. Zabudované rozhraní bluetooth umožňuje bezdrátové přehrávání zvuku přes smartphone nebo tablet

Jednoduchý mixážní pult kompaktních rozměrů, osazen 1x symetrickým vstupem MIC/Line s 2 pásmovým ekvalizerem a 2x sterou vstupem. CINCH vstup a výstup je možné použít při nahrávání nebo pro připojení přehrávače. Praktický je sluchátkový výstup s ovládáním hlasitosti. PHONIC AM 120MK III - technická specifikace Mixážní pult mne velmi příjemně překvapil jednoduchostí a intuitivním ovládáním. Nabízí toho opravdu hodně za velmi rozumnou cenu. Škoda, že není k němu automaticky nabízen i přepravní obal (kufr). Přibalený nahrávací SW Traction 4 funguje po klasické registraci na první našlápnutí a bez problémů Mixážní pult Gemini PMX-250. Nový, nepoužitý, v originálním balení. Dvoukanálový stereo mix, jednoduchý a spolehlivý, výborný zvuk, lehce ovladatelné fadery s plynulým průběhem po celé délce, Easy Glide crossfader, LED UV měřič a sekce CUE s nastavením úrovně. Vstupy: 2x phono (RIAA 3mV), 2x line (100mV), sluchátkový výstup

V současné době proudí ze zdrojů, jako je počítač, hudební server, satelit, mixážní pult nebo jiný přenosný přehrávač. Výrobní společnost EMM Labs proto vytvořila velmi jednoduchý a pohodlný způsob, jak ze všech vytěžit to nejlepší - moderní kvalitní zvuk. Převodníky jsou k tomu potřeba a DAC2X V2 hraje prim Přihlásit mě automaticky při každé návštěvě Nedoporučuje se, pokud sdílíte počíta Malý, jednoduchý, vynikající. Malé, jednoduché akce si žádají lehký, aktivní mixážní pult a toto jsou ty nejúčinnější dostupné mixážní pulty pro tuto práci. Snadno je pochopíte, snadno se ovládají a mají mnoho neuvěřitelných vestavěných funkcí, takže je jejich příprava pro vystoupení rychlá a jednoduchá Jednoduchý pětipásmový ekvalizér: A484/128: Hlukoměr: A1084/368: Indikátor vybuzení s přesnou logaritmickou stupnicí Malý mixážní pult: B290/50: Automatický mixér pro diskotéky: B290/51: Indikátor úrovně. Co o Skytec karaoke set se 2 mikrofony píše eshop. Mini, 2-kanálový karaoke mixážní pult,2 mikrofony. Kompaktní Skytec mixážní pult je nejideálnější asistent při zřízení pěvecké akce v malém kruhu nebo na party.. K tomu může být zapojen na jedné straně audio a/nebo video zdroj, který doplňuje mikrofony, a to celé dál odeslány jako balík do zesilovače, na.

Mixážní pult bazar - Bazoš

Jednoduchý stereofonní mixážní pult - estranky

 1. Jednoduchý mixážní pult. Při domácích diskotékách se může velice hodit tento jednoduchý mixážní pult s možností plynule přecházet z jednoho zdroje zvuku na druhý a nebo je mixovat ve zvoleném poměru (potenciometrem P1), tzv. crossfader ; Analogový mixážní pult
 2. Opravy, servis a výroba v oboru zvukové techniky. Opravujeme výkonové zesilovače, mixážní pulty, efektová zařízení. Výroba konektorových panelů a..
 3. 3/2-kanálový DJ mixážní pult Skytec STM-3020, MP3, USB vstup Kód produktu: 10004440. Primární barva: černá Šířka: 23 cm Výška: 7 cm Délka: 13 cm Hmotnost: 410 g Typ: 3/2 kanálová mixážní konzola 3/2-kanálový DJ mixážní pult Skytec STM-3020, MP3, USB vstup SPL500 DJ / PA zesilovač Skytec, 500W, LED, ekvalizé
 4. Cubase nebo Logic) nebo softwarový sampler či syntetizér (Unity, Retro apod.)? Nemáte dostatečně kvalitní zvukovou kartu či externí A/D resp. D/A převodník? Potřebujete k vašemu počítači připojit mikrofony, syntetizéry, DAT magnetofon, CD přehrávač, zesilovač nebo sluchátka? Nemáte mixážní pult
 5. audio, video a led řešení od roku 1993. Košík 0 (prázdný)0. Žádné produkt
 6. Litoměřice - Milovníci divadelních komedií si určitě užijí i v neděli 26. února 2017, protože to do Divadla Karla Hynka Máchy v Litoměřicích zavítá Divadlo Palace Praha, aby zde od 19.00 hodin odehrálo hru nazvanou Manželský poker, jejímž autorem j

Elektronická schémata EL-test

 1. Indikátor námrazy . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . 2. Digitální zesilovač s obvodem NE555 . . . . . . . . . 3. Grafický dvoukanálový.
 2. Jednoduchý nožní pedál s ledkou... Zobrazit celý popis produktu >>> Specializovaný hudební prodejce Music-City.cz prodává hudební vybavení Marshall JEDNODUCHÝ NOŽNÍ PEDÁL S LEDKOU, které pořídíte za internetovou cenu 1 060 Kč.Pro souvicející produkty nakoukněte do kategorie Příslušenství pro kytary.. Podrobnosti k produktu: produktové číslo od výrobce hudebních.
 3. Mixážní pult, světelné efekty, Bass EQ, jog wheel s detekcí dotyku, 4 pady: aktivace 4 režimů, Serato DJ Pro software, výstup hlavního reproduktoru + sluchátkový výstup 1 990 Kč Pioneer DDJ-400. 100% Mixážní pult + software: rekordbox dj, 2 kanálový, 3-pásm. EQ, kanálové efekty, 8 padů: aktivace 8 režimů, vestavěná.
 4. Mixážní pulty pro karaoke jsou velmi důležitou součástí vaše karaoke vybavení. Díky mix pultu může vhodně nastavit hlasitost pro jednotlivé kanály: hudba, zpěv a na každém kanálu také můžete korigovat většinou basy, středy výšky

2-Mic/Line, 2-Stereo kompaktní mixážní pult. +420 604 926 000 harfa@harfa.com Naše prodejna v Praze Servis a oprav Numark Scratch je profi mixážní pult vynikající ve spojení se Serato DJ PRO (DVS licence součástí). Disponuje dvěma digitálními kanály, vyhrazenou loop a FX sekcí a osmi multifunkčními pady. Součástí je také Prime Loops Sound pack (v hodnětě 200USD) a SoundSwitch lightning control SW (2 měsíční přístup) Easy MP3 Downloader Jednoduchý nástroj pro stahování MP3. 1548x Staženo. 6,34 MB 7. 2. 2013. ke stažení zdarma DJ Cross program free download Mixážní pult v PC program ke stažení zdarma Mini mixážní pult free download DJ Mixážní pulty programy ke stažení zdarma Profesionální mixážní pult, jehož využití naleznou jistě nejen profesionální tvůrci hudby (DJ). Program nabízí podporu pro práci se všemi běžnými audio formáty (mp3, wma, ogg a wav). Další funkce a vlastnosti: ekvalizér, řada DSP efektů, spektrální analyzér, dělení a spojování nahrávek, úpravu kanálů

Mixážní pult

 1. Mám mixážní pult behringer xenyx 802 a smyčku kytarových efektů. Chtěl bych použít funkci FX send, ale nejsem si jistý jak přesně to funguje. to patrí k základom , ovládat taký jednoduchý mix , lebo na predstavení ti kludne odíde jeden kanál , tak použiješ druhý , ale keď nebudeš vediet jak.
 2. Mixážní pult disponuje Karaoke mixpult + 2x mikrofon + příslušenství. Vhodný pro párty s přáteli i s rodinou. Snadné připojení a ovládání. Dva mikrofóny. Vlastnosti: - 2 mikrofonní vstupy JACK6.35 - výstup a... U reproduktorů KÜRBIS BT lze vyzdvihnout čisté linie a jednoduchý elegantní design
 3. Česká příručka Jak se připojit pro digitání mixážní pulty Soundcraft řady Ui. Tento jednoduchý návod Vám pomůže s připojením Vašeho digitálního mixážního pultu Soundcraft řady Ui. Přečtěte si, jak je jednoduché nastavit jakékoliv zařízení podporující protokol HTML5 k tomuto pultu

Kombinace mixážní pult - zesilovač bývá někdy nahrazena rozhlasovou ústřednou JPA 1504, nebo oblíbenou JPA 1185 popř. JPA 1306 přičemž napojená reproduktorová síť je provedena ve 100V režimu. Je potřeba zaznamenat přednášku, workshop nebo konferenci Digitální Mixážní Pulty Příslušenství pro Mixážní Pulty Sluchátka Efektové procesory Equalizery Dynamické procesory Mikrofony Dynamické mikrofony Jednoduchý design a snadné použití, to je nový TWIN kapodastr od firmy Ortega. Je vyroben z kvalitní hliníkové slitiny a vybaven pružinovou mechanikou Je malý, nenarušuje vzhled interiéru (mixážní pult s kolotočářskýma barvičkama) Malý, jednoduchý na ovládání a nenarušuje vzhled interiéru. Jako výhodu beru to, že si pamatuje nastavenou frekvenci a tak není třeba nic nastavovat. Jen se připojit. Jedinou nevýhodu bych viděl v pozdravu v čínštině při spuštění Kompaktní midikontroler Hercules DJ Control Starlight Chcete se stát DJem? K tomu určitě budete potřebovat midikontropler od nejznámějšího výrobce tohoto příslušenství. Hercules DJ Control Starlight se nabízí jako skvělá volba pro naprosté začátečníky, kteří si chtějí na vlastní kůži vyzkoušet ten magický pocit při mixování hudby. Jednoduchý midi kontroler s. u aktivního systému je výběr jednoduchý - aktivní reprosoustava a správný mixážní pult; u pasivního systému tedy volíte pasivní reprosoustavu, zesilovač a mixážní pult nebo powermix. oba systémy též můžete doplnit vhodným subwooferem (možnosti doplnění konzultujte s našimi odborníky na níže uvedených kontaktech

Vonyx VMM-K402 4-kanálový mix pult s DSP - Profi-DJ

Power Dynamics PDM-M404A, mixážní pult, 4 mikrofonní vstup, 24-BIT MULTI-FX-PROCESOR, USB přehrávač Pro použití živě, ve studiu nebo doma nabízí mixážní pult Power Dynamics PDM-M404A zajímavé funkce v kompaktním stolním formátu Nepostradatelnou součástí každého klávesového nástroje je pevný a kvalitní stojan. Stojany spolehlivě zabrání pádu vašeho stroje a udrží ho v bezpečí během hry Nahrávání zvuk ů z klávesového nástroje do po číta če Někte ří majitelé klávesových nástroj ů si cht ějí nahrát svoji hru a p řitom by rádi využili možností domácího po číta če.Kvalita nahrávky díky digitalizaci je lepší než v případ ě použití dnes již zastaralého kazetového magnetofonu a navíc je možno využít vícestop

Jednoduchý a kompaktní HDMI repeater jednotka, která umožňuje rozšíření HDMI kabelů bez ztráty signálu. 6-ti kanálový mixážní pult, 2 mono vstupy se zlatou XLR zásuvkou, +48V fantomové napájení, symetrické vstupy. 2 symetrické stereo vstupy Jack 6,3, 3 pásmový equalizer pro všechny vstupy. stojany pro repropboxy Yamaha Commercial Audio / Mixážní pulty / Digitální mixážní pulty. O značce. V portfoliu značky Yamaha Commercial Audio najdete kompletní sortiment profesionálních audio zařízení, zahrnující mixážní konzole včetně rozhraní, zvukové procesory a matrixové jednotky, zesilovače, PA systémy i instalační reproduktory a. Mixážní pult je středem instalace. Řídí výslednou hlasitost reprodukce a zapojíte do něj všechny zdroje zvuku: mikrofony, notebook, případně různé další přehrávače. Škoda jen, že nedisponuje USB vstupem nebo dokovací stanicí pro iPod (jako nabízí například pult sestavy Samson XP308i) DJ Studio Pro 10.4.4.3 Update Mixážní pult pro přehrávání MP3 Průměr hodnocení 3 1 stažení za týden 22.36 MB Shareware Elecard MPEG2 Player 4.0 3.05 MB Shareware EW-MusicPlayer 0.8 Jednoduchý audio přehrávač fungující také jako budík Ohodnoť 1 stažení za týden 562 kB Freeware Hot Jingle Player 1.0 Audio přehrávač. Music Centrum Ruleta. Do sortimentu námi prodáváného zboží patří veškeré věci od diskotékového vybavení (mixážní pulty, reprobedny a světla) až po AUTO HI-FI, karaoke, LED osvětlení a hudební nástroje

DJ PA SET DJ-25M PA Zesilovac, Repro, Mikro, Mixer 1600W. DJ set DJ-25M je při výběru techniky na ozvučování menších a středně velkých akcí díky zesilovači Skytec SPL500 jasným favoritem.Set obsahuje dva 3pásmové reproduktory s 20centimetrovými subwoofery, basreflexními konstrukcemi, které přehrají Váš zvuk výkonem 1600 W Jsme tým mladých lidí zaměřující se na internetový prodej profesionální techniky pro DJe, producenty a zvukaře. Dbáme na maximální komfort při nákupu a následnou zákaznickou péči. Najdete u nás mixážní pulty, přehrávače, gramofony, sluchátka, mikrofony, studiovou, zvukovou a světelnou techniku

Dj mix pult bazar levně | Blesk zboží

DANYK.CZ - Elektrotechnika, shémata, návod

Zvuková technika. K ozvučování používáme profesionální zvukové aparatury, které patří ke světovému standartu. Naše firma disponuje výrobky značek: EAW, Yamaha, Dynacord, JBL, Electro-voice, Allen&Heath, DBX, TC Electronic a BS Soundcraft GB2-16CH. Mixážní pult y Soundcraft řady GB při své premiéře nastavily nový standard na poli profesionálního ozvučování s omezeným rozpočtem, ale vysokými nároky na kvalitu. 4-skupinové modely GB4 si získaly mnoho spokojených uživatelů v předních evroých i světových klubech. Na úspěchy řady GB4 pak navázal

DJ mixážní pulty; Kvalitní skříň pro efektory, která je vyrobena ze 7mm překližky, slouží pro pohodlný a bezpečný transport. Jednoduchý transport usnadňují vyklápěcí madla. Case má robustní konstrukci a ochranné rohy a motýlové zámky. Hloubka case je 25 cm Špičková digitální audio řešení britské značky DiGiCo, zahrnující mixážní konzole, stageboxy a příslušenství s nezaměnitelným zvukem, skvělou ergonomií ovládání a kvalitním zpracováním. Není divu, že konzole DiGiCo zpravidla najdete na nejprestižnějších světových produkcích Mixážní pult - analogový, 2 kanály, vstupy: 1× 6,3 mm Jack, 8× RCA, výstupy: 4× RCA, 6,3 mm Jack sluchátkový výstup, ekvalizér, Bluetooth, tahové potenciometry RMX-10 BT je kompaktní dvoukanálový DJ mixážní pult, který umožňuje bezdrátové streamování hudby z vašich smartphonů a tabletů přímým propojením přes. Kvalitní pedály patří mezi základní HW k bicím soupravám. Kromě klasických single pedálů si můžete pořídit také stále oblíbenější double pedály (dvojšlapky)

Budujeme domácí studio X: místo karty pult | Frontman

Mixážní pulty Méně než 2 700 Kč - Heureka

Projekce, ozvučení, hlasovací zařízení, záznam akce, webové stránky. Greskon Solutions, s.r.o. je spolehlivý partner pro technické zabezpečení Vašich akcí Pioneer DJ DJM-250MK2 od našeho známého výrobce Pioneer DJ je k dostání teď opravdu levně. Udělejte si radost nákupem tohoto produktu u nás online. Pioneer DJ DJM-250MK2 - zboží máme ted u nás za 8690 K Jednoduchý pasivní DI-box. Konvertor mění asymetrický signál nástrojů na signál symetrický pro mixážní pult, přepínač Ground lift s nastavitelným útlumem pro zabránění brumu, není třeba žádného napájení ani baterie, připojení přes jack a XLR, rozměry 127x74x45mm, hmotnost 650g F alto jednoduchý lesní roh model 118. M.Jiracek and sons... již 28 let profesionálních nástrojů! +420544224016. obchod@jiracek.eu. Prosím, použijte minimálně 3 znaky! Mixážní pulty; Aparatury nástrojové. Popis. Přenosný PA systém, 2x reprobox 8 + 1, Max. SPL: 125 dB, výkonový mixážní pult: 8 kanálů, 4 mic/line vstupy, 2x stereo vstup, 1x vysokoimpedanční nástrojový vstup, výkon: 360 W RMS / 400 W (2x 180 W / 200 W) peak, výstup pro monitor a subwoofer, potlačení zpětné vazby, DSP efekt se 4 presety, master EQ, vstup s možností nabíjení pro iPod/iPhone Firma Yamaha je.

Tascam US-2x2HR • Pokročilá verze našeho populárního modelu US-1x2 s ještě lepší kvalitou zvuku• Poskytuje dva zvukové vstupy a dva zvukové výstupy d

Scháním jednoduchý ovladač hlasitosti se stereo vstupem a výstupem. Zjednodušeně tuto krabičku: Představuju si jí jako obyčejný dva poťáky, ideálně by mohla obsahovat i VU metr. Důležitá je i cena, představuju si ji tak do tří set. ↳ Mixážní pulty ↳ Studiové monitory, reproboxy, sluchátk SHANLING UA2 Pro 3,5 mm Single-Ended výstup: Výstupní výkon: 2V@32Ω (125mW@32Ω) Frekvenční odezva: 20Hz-50kHz(-0,5dB) Odstup signálu od šumu: 121dB@32Ω Separace kanálů: 76dB@32Ω Dynamický rozsah: 122dB@32Ω THD+N: 0,0008%@32Ω Výstupní odpor: 0,8 Mixážní pult má ale ještě další výstupy. Jsou to dva výstupy cest Aux 1 a 2. Tyto výstupy jsou na konektorech 1/4 jack a jejich zapojení je, což chválím, symetrické, takže je můžete bez obav použít ke krmení pódiových odposlechů i na větší vzdálenost Konvertor mění asymetrický signál nástrojů na signál symetrický pro mixážní pult. 2-kanálové provedení, Mono spínač pro nastavení jednoho vstupu na dva výstupy, přepínač Ground lift s nastavitelným útlumem pro zabránění brumu. Bez potřeby externího napájení. Frequency range: 15 - 30000 Hz Width: 15 cm Height: 6 c

Analogové mix pulty VšeProZvuk

Mixážní pulty; Aparatury nástrojové M.Jiracek, F jednoduchý lesní roh dětský, model 114. 1 hodnocení Akce Tip Doprava zdarma. 1 z 3 . Tweet. M.Jiracek F jednoduchý lesní roh dětský - junior student model 114L.. Mixážní pulty. Více-kanálov Kvalitní skříň pro efektory, která je vyrobena ze 7mm překližky, slouží pro pohodlný a bezpečný transport. Jednoduchý transport usnadňují vyklápěcí madla. Case má robustní konstrukci a ochranné rohy a motýlové zámky. Hloubka case je 25 cm Mixážní pult. DMX pult. Reproduktory. Co je to DMX pult? Pult pro ovládání světel. Pro ovládání zvuku. Jednoduchý WEB zdarma; Ostatní odkazy. Myprovas - výkup skladů. Dirigentský pult Mixážní pulty a reprosoustavy Jednoduchý, technický design je zvolen pro maximální odolnost a trvanlivost všech částí konstrukce. Jsou zde využity osvědčené reproduktory Sennheiser schopné reprodukovat vysoce kvalitní zvuk kodeků aptX a AAC. Tato legendární značková kvalita zvuku je schopna.

DJforumGEMINI PA-7000 - DancefloorČlánek: Technická recenze: Program Odesi | techno

.::Acoustic-Electric::

Společnost ALTEI spol.s r. o. - od roku 1998 dovozce, distributor a systémový integrátor profesionální zvukové a obrazové techniky. Od počátku svého působení si vedení společnosti uvědomuje sílící prolínání klasických audiovizuálních technologií s výpočetní a telekomunikační technikou a v souladu s tímto trendem se snaží nabízet produkty a služby, které. Hudební centrum s.r.o., prodej, hudební nástroje a zvuková technika pro všechny muzikanty

Behringer XENYX 502